Cél munkaalkalmazások

A Legjobb Nevek A Gyermekek Számára

A kiskereskedők online alkalmazásokat használnak

hogyan találja meg a családi címerét
szakértő ellenőrizte

A Target álláspályázat kitöltése az első lépés, amelyet meg kell tennie, ha lehetőséget szeretne egy sikeres karrier megkezdésére a népszerű kiskereskedelmi láncnál. Tudja meg, hogyan lehet jelentkezni, és megismerheti a vállalatnál elérhető pozíciókat.

Megcélzott pályázat benyújtása

Állásokra a következő módszerekkel pályázhat:

  • Ha érdekli az óránkénti áruházi foglalkoztatás, látogassa meg az áruház elején található foglalkoztatási kioszt, ahol dolgozni szeretne a kérelem kitöltésével és benyújtásával, vagy online jelentkezés a bolti pozíciókra .
  • Ha vállalati szinten szeretne jelentkezni, keresse fel a vállalatot online álláskereső . A pályázók online profilt hoznak létre, és keresnek az álláslistákon. Külön listák vannak a óránkénti karrier és vezetői / vállalati karrier . A szakmai gyakorlat is szerepel a főiskolára összpontosító oldalon. A főiskolai szintű pályázóknak szóló oldal egy hasznos karrierfeltáró eszközt is kínál, amely megfelel a főiskolai szakok munkaköreinek. A főiskolai hallgatók is igénybe vehetik campus toborzó események .
kapcsolódó cikkek
  • Második karrier a tanárok számára
  • Legjobb második karrier a bébi korúak számára
  • Milyen karrier a számomra megfelelő?

Karrierlehetőségek

A Target alkalmazásra történő jelentkezés szezonális foglalkoztatáshoz vagy egész életen át tartó karrierhez vezethet, teljes és részmunkaidős pozíciókkal. Akár a hátsó helyiségekben történő értékesítés támogatásáról, akár az egyszemélyes együttműködésről érdeklődik az ügyfelekkel, van egy olyan pozíció, amely tökéletes lehet az Ön számára.

ingyenes nyomtatható születésnapi kártyák színezéshez

Store Foglalkoztatás

Célállások

A bolti óránkénti beosztások számos, közvetlenül az ügyfelekkel dolgozó munkakörre terjednek ki:

  • Eszközvédelem
  • Pék és tortadíszítő
  • Kosár vár
  • Bejáró szobakísérő
  • Ételkínálat
  • Élelmiszer-értékesítés
  • Vendégszolgáltatások
  • Gyógyszerész és gyógyszerész technikus
  • Fotó laboratóriumi dolgozó
  • Értékesítési emelet
  • Csapatvezető

Egyéb pozíciók, amelyek nem feltétlenül járnak el az ügyfelekkel, de elengedhetetlenek az egyes üzletek sikeréhez, a következők:

  • Vagyonvédelem
  • Építő szervízek
  • Pénztár
  • Irodai
  • Emberi Erőforrások
  • Logisztika
  • Bemutatás és aláírás
  • Az ár pontossága

Vállalati foglalkoztatás

A vállalati szintű foglalkoztatás számos különböző területen kínál lehetőséget:

  • Adminisztratív támogatás
  • Hirdetés és marketing
  • Termékek és belső terek tervezése és fejlesztése
  • Foglalkoztatás a kapcsolódó részlegekkel, mint a Target.com
  • Pénzügyi és Számviteli
  • Pénzügyi szolgáltatások
  • Élelmiszer-szolgáltatások, beleértve a fejlesztést és a minőségbiztosítást
  • Informatika
  • Törvény
  • Merchandising
  • Ingatlan tervezése és kezelése
  • Gyógyszertár
  • Store támogatás
  • Az ellátási lánc menedzsmentje és logisztikája
  • Szállítás
  • Szállítói beszerzés

Ezen vállalati munkamegosztások közül sok hasonló a bolti szinten elérhetőekhez. Ehhez azonban több tapasztalatra és oktatásra van szükség.

vérzik-e a macskák, ha forró állapotban vannak

Gyakorlat

Gyakornoki lehetőségek elérhetőek a vállalati központban, a helyi üzletekben és az elosztó központokban. Az ellátási lánc és a logisztikai gyakorlat 12 hetes nyári gyakorlat. A disztribúciós központban végzett munka során a hallgatók terjesztési képzésben részesülnek, többet megtudnak a vállalat működéséről és fejlesztik a vezetői készségeket. A tízhetes bolti szakmai gyakorlat lehetőséget kínál a gyakornokoknak, hogy megismerjék az üzlet minden területét, miközben egy speciális projektet is kidolgoznak, és többet megtudhatnak az üzlet általános működéséről. Azok, akik érdeklődnek egy nyári gyakorlat után a központban, 10 hetet tölthetnek a vállalati stratégiák kidolgozásával és az értékes hálózati lehetőségek kihasználásával.

Indítsa el a megcélzott álláskeresést

Akár humánerőforrás-szakember, számítógépes hálózati guru vagy csak távozó személy, aki kiváló ügyfélszolgálatot kíván nyújtani, sokféle lehetőségével, a Target egy olyan vállalat, amelyet szem előtt kell tartania a következő munkája során.

Looking_for_job.jpg GirlJobSearch.jpg Walgreens.jpg

Kalória Számológép